Súťažte s nami o tablet Lenovo TAB3. Pre zapojenie sa stačí odpovedať na 2 naše súťažné otázky a ste v hre. Hráme o tablet Lenovo TAB3. Ak naše exkluzívne zľavové kódy a kupóny na http://www.zlavovy-kod.sk/ už poznáte, určite už viete aj odpovede na naše súťažné otázky.

Len PLATNÉ zľavy

Súťaž o Full HD tablet Lenovo TAB3Na našej stránke http://www.zlavovy-kod.sk/ máme zľavové kódy a kupóny do obľúbených internetových obchodov. U nás nemáme ani len registrácie, všetky naše zľavové kódy a kupóny sú ihneď dostupné, stačí si vybrať zľavu, skopírovať kód a následne si môžete zľavu okamžite uplatniť pri online nákupe v obchode. Súťaž prebieha od 21.9.2018 do 31.1.2019

Čo môžete vyhrať?

Náš TIP: Pre odpovede si prezrite naše zľavové kódy na našich stránkach

Súťažný formulár

1/ Do obchodu Hej.sk máme exkluzívne zľavové kódy. Koľko ich aktuálne máme?

a) Máme 1 zľavový kód
b) Máme 2 zľavové kódy
c) Máme 3 zľavové kódy

2/ Pre obchod Brasty.sk máme viacero zliav. Na akú zľavu je náš zľavový kód?

a) Na zľavu -5% na nezľavnený tovar
b) Na zľavu -1€ na nezľavnený tovar
c) Na zľavu -2% na nezľavnený tovar

Vložte svoj e-mail (kontakt v prípade výhry)


Celé znenie súťaže: Súťaž prebieha od 21.9.2018 do 31.1.2019. Pre platné zapojenia do súťaže musí súťažiaci odpovedať správne na naše 2 súťažné otázky a zadať svoju platnú e-mailovú adresu. Súťaž je určená len pre občanov Slovenskej republiky. Výhercu budeme kontaktovať prostredníctvom zadaného e-mailu a to najneskôr do 10 kalendárnych dní od skončenia súťaže. Výhru odošleme kuriérom na naše náklady po upresnení údajov pre doručenie výhry od výhercu, prípadne si dohodneme iný spôsob poskytnutia výhry (napríklad Slovenskou poštou alebo osobne). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Zároveň sa zaväzujeme neposkytnúť vaše údaje tretím stranám a nebudeme ich inak spracúvať.